Laipni lūdzam uz TIGER HOSTEL!

Tiger Hostel

Tiger sveic visus viesus un apmeklētājus neatkarīgi no vecuma, dzimuma un sociālā stāvokļa. Mēs priecājamies par katru klientu un domājam, ka Jūsu izvēle ir bijusi pareiza.

Hostelis atrodas vienā no skaistākajām pilsētas centra ielām gleznainā pilsētas kanāla krastā. Lieliskais izvietojums dod iespēju bez pūlēm aizkļūt līdz hostelim ar jebkuru transporta veidu, turpat blakus ir lidostas autobusa pietura, dzelzceļa stacija un starptautiskā autoosta. Centrālās dzelzceļa stacijas pulkstenis ir redzams no mūsu logiem. Ērta piekļūšana ir ar personīgo auto vai autobusu.

Pilnvērtīgu atpūtu veicina hosteļa interjers, kas aprīkots ar jaunām gultām,veļu un citu inventāru, ērtas un plašas telpas un rūpīga attieksme pret katru no viesiem. Silta duša, svaiga veļa un dvieļi – tas viss ir jūsu rīcībā.
Viesnīca tiek apsargāta 24 stundas diennaktī. Hostelī ir 95 gultas vietas. Hostelī ir vairākas tualetes un dušas kabīnes ar izlietnēm. Autonoma apkures sistēma visu gadu atbalsta silti. Mēs esam atvērti 24 stundas dienā visu gadu. Viesu rīcībā ir virtuve ar ledusskapi, mikroviļņu krāsni, un citām brokastu un vakariņu gatavošanas ierīcēm. Tēja un kafija tiek piedāvāts bez papildus samaksas. Pozitīva atšķirība no citām līdzīgām atpūtas vietām ir datora esamība numurā ieskaitot interneta pieslēgumu, kas ievērojami uzlabo uzturēšanos viesnīcā.
Mūsu viesnīca apvieno sevī ērtu izvietojumu, pieejamas cenas, ērtas telpas, viesmīlīgus darbiniekus un augstu apkalpošanas kultūru. Mēs esam pārliecināti, ka katrs viesis gribēs vēlreiz atgriezties mūsu viesnīcā.